AMC Контакт
 
За Нас

leagoo-z5-white.jpg LEAGOO Z5 white 5" H...
5.0" IPS Capacitive Screen, 480x854AMR Cortex-A7 QUAD Core Processor 1.3 GH...
3.490 ден.
Детали
S7_gold1.jpg SAMSUNG GALAXY S7 32GB- G...
5.1" sAmoled Sreen, 1440x2560Quad-core 2.3 GHz Mongoose + quad-core 1.6 GHz...
36.990 ден.
Детали

Преносни компјутери

HP250G4withbag.jpg HP 250 G4 15.6"/Pent...
    15,6" HD LED DisplayIntel Pentium N3825U4 GB RAM500 GB H...
14.990 ден.
Детали
ES1-531.jpg ACER ES1-531-C3YG 15.6&qu...
  15.6" HD LED DisplayIntel Pentium N3150 QUAD Core4 GB RAM500 GB...
11.990 ден.
Детали

Смарт телефони

leagoo-z5-white.jpg LEAGOO Z5 white 5" H...
5.0" IPS Capacitive Screen, 480x854AMR Cortex-A7 QUAD Core Processor 1.3 GH...
3.490 ден.
Детали
S7_gold1.jpg SAMSUNG GALAXY S7 32GB- G...
5.1" sAmoled Sreen, 1440x2560Quad-core 2.3 GHz Mongoose + quad-core 1.6 GHz...
36.990 ден.
Детали

 
 
Пребарај во групата:
Дел од називот:
 
   
   
   
         
    
 
Услови за online купување
Инструкции за online купување
Попуст при Online продажба
Брза испорака до дома
Бараме програмер
 IT НОВОСТИ                        
Поедноставно и ценовно подостапно од било кога досега. За квалитетот и можностите уверете се самостојно со проба на ДЕМО верзијата на следниов линк: http://www.edelovodnik.mk/demo/

2016-04-25T06:05:16.29Z
Извор:edelovodnik.mk Отвори цела вест
 
 

 
  
  
  
 
 
360
Додади во кошничка
на залиха