CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични алати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧ GSR 140-LI 1,5 Аh

  10.500,00 ден

  Bosch АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧ GSR 180-LI 1,5 Ah

  12.499,00 ден

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 13 RE

  4.990,00 ден

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 18-2 RE

  8.990,00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 2-26 DRE

  13.990,00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 3-28 DRE

  19.990,00 ден

  BOSCH GVS 7-115 Е АГОЛНА БРУСИЛКА СО РЕГУЛАЦИЈА

  5.250,00 ден

  BOSCH АГОЛНА БРУСИЛКА GWS 22-230 H

  9.890,00 ден

  BOSCH УБОДНА ПИЛА GST 90 BE 25 ЛИСТОВИ ВО КУФЕР

  9.999,00 ден

  BOSCH РАЧЕН ЦИРКУЛАР GKS 190

  10.750,00 ден

  BOSCH ИНДУСТРИСКИ ФЕН GHG 600 CE 2000V

  8.590,00 ден

  BOSCH GEX 125 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  12.590,00 ден

  BOSCH GEX 150 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  13.950,00 ден

  BOSCH ЛАСЕР МЕТРО GLM 50 C

  9.999,00 ден

  BOSCH МЕТРО НА ТРКАЛО GWM 32 1dm/100m 1.4кг

  4.499,00 ден

  BOSCH ВИБРАЦИОНА БУШИЛИЦА PSB 600 RE

  4.390,00 ден

  BOSCH ТРАЧНА БРУСИЛИЦА PEX 220 AC

  4.149,00 ден

  BOSCH POF 1200 AE ГЛОДАЛИЦА

  6.550,00 ден

  BOSCH ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ PHO 1500 ПХО 1500

  4.999,00 ден

  BOSCH УБОДНА ПИЛА PST 800 PEL

  4.949,00 ден

  BOSCH КРУЖНА ПИЛА PKS 55 A

  6.989,00 ден

  BOSCH ИНДУСТРИСКИ ФЕН PHG 600-3 IS 1800W

  3.849,00 ден

  BOSCH СТАБИЛНА ДУПЧАЛКА PBD 40

  20.498,00 ден

  D25133K КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS-Plus 800 W 26 mm

  13.990,00 ден
  моќност: 800 W - број на вртежи: 0-1.500 /мин - број на удари: 0-5.500 /мин, ударна енергија: 2,6 J - прифат: SDS-Plus - дупчење до ( дрво/метал/бетон ): 30 / 13 / 26 mm - опрема: странична рачка, граничник за длабочина, куфер.

  D25501K ЕЛЕКТРОПНЕВ. КОМБ. ЧЕКАН 1100 W SDS-Max

  34.999,00 ден
  "- моќност: 1.100 W - бр. на вртежи: 400/мин. - бр.на удари: 2.740/мин. - ударна енергија: 8 J - прифат: SDS-Max - најголем капацитет дупчење во бетон 40 мм "- опрема: повеќепозициска странична рачка, куфер

  D25899K УДАРЕН ЧЕКАН/КРШАЧ SDS-Max 1.500 W 10 kg

  44.999,00 ден
  - моќност: 1500 W - бр.на удари: 2.040 удари/мин. - ударна сила: 17,9 J - држач на додаток: SDS-Max

  ASD14K АКУ Autosense ДУПЧАЛКА/ ОДВРТУВАЧ 14,4 V 1,5 Ah

  8.499,00 ден
  • Autosense технологија за прецизно штрафење без напор • Авто. прилагодување на врт. момент во зависност од материјалот • Вртежи: 0-650 /min • Брзостезна глава: 10 mm

  DWP849X ПОЛИРКА 1.250 W

  15.999,00 ден
  - моќност: 1250 W
- број на вртежи: 0-600/3500 /мин
- дијаметар на дискот: 150 & 180 & 230 mm - опрема: 180 mm гумен диск и волнена навлака, странична рачка, хоризонтална рачка

  DWE560 КРУЖНА ПИЛА 1.350 W

  12.199,00 ден
  - моќност: 1.350 W - вртежи: 5.500 / мин. - длабочина на секот: 65 мм - лист: дијаметар 184 мм, отвор 16мм, можност за сечење под агол до 48 степени

  DWE492 АГОЛНА БРУСИЛКА 2.200 W 230 mm

  12.799,00 ден
  - моќност: 2.200 W- број на вртежи: 6.600 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, стезни прирабници, клуч

  DWD014S ДУПЧАЛКА СО БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 10 mm

  5.999,00 ден
  - моќност: 550 W
- број на вртежи: 0–2800 /мин
- вртежен момент: 7,9 Nm
- дупчење во дрво / метал: 25 / 13 mm - брзостезна глава: 1–10 mm
- вретено: 1/2’’ × 20 UNF

  DCD710D2 Аку xr дупчалка / одвртувач 10,8 V 2,0 Ah Li-ion (DCD710D2)

  11.490,00 ден
  батерија: 10,8 V 2,0 Ah XR Li-lon моќност: 180 W број на вртежи 0-400/1500/мин. вртежен момент: 24 Nm брзостезна глава: 1,5-10 мм опрема: 2 батерии брз 40 мин. полнач, куфер

  KS801SE УБОДНА ПИЛА Auto Select 550 W

  4.699,00 ден
  - моќност: 550 W - брзина: 1.500-3.000 убоди / мин - агол на сечилото 0 °, 22.5 ° или 45 ° - Движење на сечилото: 19 mm - макс. Kapaп.на сечење (дрво / челик / алуминиум): 80 / 5 / 15 мм - опрема: сечилото за дрво

  KA88 ТРАЧНА БРУСИЛИЦА 720 W

  6.999,00 ден
  - моќност: 720 W - брзина на траката: 250 м / мин - брусна површина: 75 x 190 мм - димензии: 75 x 533 мм - опрема: брусна хартија

  КА900Е ТЕСНА ТРАЧНА БРУСИЛКА 350 W

  4.399,00 ден
  - моќност: 350 W - број на вртежи: 900-1.600 м/мин - брусна површина: 13 × 130 mm - димензија на трака: 13 × 451 mm - опрема: брусна трака

  KD1250K ЕЛЕКТРОПНЕВМАТСКИ ЧЕКАН 1.250 W SDS+

  10.399,00 ден
  - сила: 1.250 W - брзина: 0-850 / min - број на удари: 4.100 / min - ударна сила: 3,5 J - максимален капацитет на бушење (дрво / метал): 40 / 13 / 32 mm - прифат: SDS+ - опрема: додатна рачка,граничник за длабочина, куфер

  KR504CRE УДАРНА ДУПЧАЛКА 500 W

  2.999,00 ден
  - моќност: 500 W - брзина: 0-2.800 o/мин - број на удари: 47.600 u/мин - забчаници: 1, променлива брзина - брзостезна глава: 13 mm (метална) - опрема: странична рачка

  KG911 АГОЛНА БРУСИЛКА 900 W 115 mm

  3.899,00 ден
  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч

  KG2000 АГОЛНА БРУСИЛКА 2000 W 230 mm

  7.999,00 ден
  - моќност: 2.000 W - број на вртежи: 6.500 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, клуч

  KX1650 ФЕН ЗА ТОПОЛ ВОЗДУХ 1750 W

  1.799,00 ден
  - моќност: 1.750 W - 2 температурни нивоа - работна температура: 460 / 600 °C - проток на воздух: 570 / 740 L/min www

  A7073 ОДВРТУВАЧ 6V (4x1,5V AA) СО ПРИБОР ВО СЕТ

  1.099,00 ден
  • 50 mm бит додатоци: • Philips: 1/2/3 • Pozidriv: 1/2/3 • Slotted: 6/8/10 • Torx: 10/20 • Square: 1/2/3

  ERO HTS - 6 Сет Штрафцигери

  399,00 ден 499,00 ден

  ERO HTS - 18 Сет Штрафцигери

  799,00 ден 899,00 ден

  ERO 39 сет алати

  1.299,00 ден

  Електрични алати

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 299,00 ден Максимум: 44.999,00 ден
  ден.299 ден.44999