CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за леб

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

  $104.04
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  SEVERIN Aparat za leb BM 3990

  $132.40
  Моќност 600 W Капацитет 750-1000г

  Aparat za leb SENCOR SBR 1031 WH

  $121.79
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  Апарати за леб

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $104.00 Максимум: $133.00
  $104 $133