CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за лична нега

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Фен VV 112

  $22.64

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  $16.32

  SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

  $14.89
  Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  $32.44

  ECG Фен VV 116

  $26.93

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7780

  $30.40

  КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО ADLER AD 2159

  $23.44
  Дијаметар: 15см Напојување: 4 x LR03 (AAA) Зголемување х3 Прилагодлив агол Хромирано куќиште Идеалено за шминка, третмани за нега во домот и при патување Целосно LED осветлување на лицето и вратот

  SENCOR Фен SHD 40 B

  $16.32

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  $14.69
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање

  SENCOR Апарат за бричење SMS 2003 BL

  $15.30 $17.95
  Две глави за бричење Отстранлива глава за полесно чистење Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка Јачина :2 W

  Безжичен депилатор Remington EP7010

  $63.24
  Глава со 40 пинцети 2 брзини Главата може да се мие со вода

  Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

  $14.26
  SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)

  SCHOOL WET & DRY

  $40.78

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

  $16.52
  Боја: Црна/Виолетова Брзо загревање Температура од 140 до 200°C Јачина : 13 W

  АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER АD 93

  $21.60

  PHILIPS S1100/04 Ma{inka za bri~ewe crna

  $71.60
  • Машинка за бричење • Боја Црна • Shaver Series 1000

  SCHOOL VELVET SMOOTH Blue

  $32.62

  SCHOOL VELVET SMOOTH PINK

  $32.62

  PHILIPS HP6423/00 Depilator bel

  $82.21
  Philips HP6423/00 • Боја Бела • Депилатор • 2 брзини

  Фигаро-четка Адлер АД 2022

  $29.56
  Моќност: 1200W, 6 заменливи четки, 3 температурни нивоа

  PHILIPS Depilator HP6422/01 crn

  $61.00
  • Депилатор • Боја Црна • 2 брзини

  Фигаро-четка Адлер АД 2013

  $18.34
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа

  Philips depilator HP6420/00 bel

  $50.18
  • Депилатор • Боја Бела • 2 брзини

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  $15.50
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  $15.50
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  Тример за брада и коса Северин 0702

  $59.14
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  SENCOR Фен SHD 108VT

  $26.93
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  Фигаро Адлер АД 2102

  $12.22
  Моќност: 30W, Дијаметар: 25мм, Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината, Брзо загревање

  SENCOR Фен SHD 6600

  $26.93
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Апарат за потшишување Северин 0707

  $23.87
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  $26.93
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  $34.66

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  $26.93
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Пегла за коса Адлер АД 2309

  $15.69
  Димензии на плочите: 2.5 х 9 см, Ротирачки кабел, Моќност: 30W

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  $24.89
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Пегла за коса Адлер АД 231

  $12.22

  Grundig MT-3910 Мини тример

  $16.30

  Фен за коса Адлер АД 2218

  $16.91
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  $12.22
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фигаро-четка Северин 0670

  $20.38
  Фигаро со специјален керамички слој и дијаметар од 25mm;

  Фен за коса Адлер АД 2222

  $11.40
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фигаро штипка Северин 0674:

  $15.28
  Дијаметар: 19мм Брзо загревање

  Фен за коса Адлер АД 2223

  $15.48
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фигаро сет Северин 0805

  $42.00
  Моќност 700 W Јонска функција

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

  $30.40
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra QR-PET2506 (Orange) Машинка за шишање на домашни миленици

  $36.52
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  Фен за коса Адлер АД 2225

  $21.81
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Фигаро четка Северин 0821

  $36.70

  Апарати за лична нега

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $11.00 Максимум: $154.00
  $11 $154