CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  АМЦ Десктоп компјутери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  PROVISTA 6155I (CPU G3250/ 4GB RAM DDR3 /HDD 500 VGA interated

  18.190,00 ден

  PREMIUM 9235 (CPU i38100 /8GB RAM DDR4/HDD 1TB /VGA integrated/DWDRW

  31.190,00 ден

  Kompjuter (Ryzen 7 2700X/16GB DDR4/HDD 1TB+120 GB SSD , VGA 580 8GB

  89.430,00 ден

  GAMER 9680K i5 ( i5 9600K/16GB RAM DDR4/HDD 1TB/VGA 1060 6

  96.190,00 ден

  Kompjuter (Ryzen 7 1700/8GB DDR4/HDD 1TB/,

  45.360,00 ден

  GAMER 9471 i5 ( i5 7400/8GB RAM DDR4/HDD 1TB/VGA integrated

  37.300,00 ден

  BRIO 5390 G3930/4GB RAM DDR 4 / HDD 1TB/ DVDRW/ VGA on board

  17.800,00 ден

  GAMER 9480I ( i7 8700 /16GB RAM DDR4 /HDD 1TB+120GB SSD )

  73.700,00 ден

  GAMER 9471 i5 ( i5 7400/8GB RAM DDR4/HDD 1TB/VGA integrated

  37.300,00 ден

  PREMIUM 9235 (CPU i38100 /8GB RAM DDR4/HDD 1TB /VGA integrated/DWDRW

  31.190,00 ден

  GAMER 9481 i5 ( i5 8400/8GB RAM DDR4/HDD 1TB+120GB SSD )

  43.540,00 ден

  GAMER 9481 i5 ( i5 8400/8GB RAM DDR4/HDD 1TB+120GB SSD )

  43.540,00 ден

  PREMIUM G54 (CPU G5400/4GB DDR4 / HDD 500GB /VGA integrated

  22.090,00 ден

  PREMIUM G54 (CPU G5400/4GB DDR4 / HDD 500GB /VGA integrated

  22.090,00 ден

  АМЦ Десктоп компјутери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 17.800,00 ден Максимум: 96.190,00 ден
  ден.17800 ден.96190