CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Контакт грилови и скари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Апарат за печење MAX ПМ 1800 Т МУЛТИ БАКЕР:

  $50.80
  Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C

  Електрична скара Севeрин 1511

  $53.02
  Моќност:2300W Хромирана жица за скарата Монтажна жица на скарата со греач

  Електрична скара Северин 9320

  $34.66
  Моќност:2300W Високо квалитетно пластично куќиште

  Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач

  $81.58
  Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

  Iskra GR-810 Плинска скара

  $59.14
  Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки

  EЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ПОСТОЉЕ SEVERIN 8521

  $61.18
  Моќност:2300 W Хромирана решетка за скарата Монтажна решетка на скарата со грејач Мicro-safety свич, грејачот се гаси автоматски во случај на поместување на скарата Отстранлив послужавник за вода кој лесно се чисти Пластично куќиште Ниска генерација на мирис и чад со употреба на наполнет послужавник за вода Променлив термостат Пилот светлина Димензии на површината за скара: 37x23 см Вкупен капацитет:851 cm² Висината на скарата: 73 cm

  GORENJE Skara TG 2514 B

  $97.92

  PHILIPS HD6321/20 Elektri~na skara 2000W

  $119.34
  • Електрична скара • 2000W • Нелеплива плоча со две страни

  Elektricna Skara SENCOR SBG 106 BK

  $89.96
  Боја: црна Моќност на грејачот: 2300 W Две површини за работа Едноставно печење

  Elektri~na plotna SKARA SEVERIN 2388

  $87.52
  Моќност: 2200W Капацитет:1160см2

  ELEKTRICNA SKARA SEVERIN 9745-142

  $86.29
  Моќност: 2500 W Хромирана решетка за скара Монтажна решетка на скарата со грејач Отстранлив послужавник за вода кој лесно се чисти Пластично куќиште Променлив термостат

  Контакт грилови и скари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $34.00 Максимум: $120.00
  $34 $120