CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Кујнски ваги

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

  €22,82

  BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

  €18,74

  SENCOR Кујнска вага SKS 4030 BK

  €25,43
  Боја : црна Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3134

  €21,17
  Капацитет 5кг, Точност до 1g, Куќиштето и садот се направени од високо квалитетн нерѓосувачки челик

  Кујнска вага Северин 3669

  €29,32
  Функција со тежење Автоматско исклучување по 60 секунди

  ISKRA GKS1560-SB Дигитална кујнска вага

  €14,65
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен панел тач

  Laica KS3010 Дигитална кујнска вага

  €16,28

  КУЈНСКА ВАГА VOX KW 0201

  €13,02 €16,28

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 4004 VT

  €27,38
  Боја : виолетова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga ADLER AD 3133

  €33,74
  Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки

  Kujnska Vaga SEVERIN 3667

  €31,62
  LCD екран Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат Макс. капацитет до 5 kg

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 4004 OR

  €27,38
  Боја : портокалова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 4001 WH

  €21,03
  Боја : бела Мери тежина до 5 кг Прегледен ЛЕД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 4030 WH

  €29,50
  Боја : бела Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 5020 WH

  €23,15
  Боја : бела Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 5022 BL

  €23,15
  Боја : сина Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Kujnska Vaga MESKO MS 3155

  €16,79

  ISKRA GKS 1560 BM kujnska vaga

  €22,49
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  Kujnska Vaga ADLER AD 3137 S

  €20,38
  Капацитет:5кг Точност до 1 гр. Голем сад

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 4004 YL

  €27,38
  Боја : жолта Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Кујнски ваги

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €14,00 Максимум: €34,00
  14 34