CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Coffee Makers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Кафемат SCE 5000BK

  1,899.00 ден 2,370.00 ден
  Боја: црна Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  SENCOR Кафемат SCE 5000WH

  2,370.00 ден
  Боја: бела Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  Апарат за варење кафе MAX сопластичен сад бело-црвен НЕ 201 А црвен:

  999.00 ден 1,249.00 ден
  Тип: Апарат за варење кафе Моќност: 650W

  Кафемат Северин 4479

  1,899.00 ден
  Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши

  АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Severin 3590

  499.00 ден
  Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ Управување со батерии 2 вклучени батерии (1.5V) Максимална брзина од 11.500 вртежи во минута За вкусно капучино Мека допирна побршина Пулсот прекинувач за лесно ракување Делот за матење е од нерѓосувачки челик Лесно чистење

  ШЕЈКЕР MAX LSM 103 Е

  1,099.00 ден 1,459.00 ден

  Kafemat za espreso SENCOR SES 4010SS

  13,000.00 ден
  Боја: инокс 15 бари притисок За 1 или 2 кафиња 1,5 литри сад

  PHILIPS EP3550/00 Aparat za espreso

  49,390.00 ден

  ISKRA Aparat za Kafe CM-108

  2,140.00 ден
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 800 W • резервоар за вода: 1.25l

  Aparat za pena(kafe) MAX LSM 101D BLACK

  780.00 ден
  Моќност: 30W Едноставен за употреба и чистење Маталка од нерѓосувачки челик Модерен дизајн за едноставна употреба Кабел: 1м

  Aparat za tursko kafe MAX HE200

  1,670.00 ден

  SEJKER MAX LSM 103W

  1,420.00 ден
  Моќност: 100W Сад со капацитет 450ml 2 брзини Копче за вклучување/ исклучување Идеален за подготовка на инстант кафе, фрапе, коктели, ...

  Coffee Makers

  Filter by:

  Clear All
  Min: 499.00 ден Max: 49,390.00 ден
  ден.499 ден.49390